Praegu asute:

Prestashop Estcard moodul

Rohkem vaateid

  • Prestashop Estcard moodul
  • Creditcard payment for Prestashop

Estcardi maksemoodul PrestaShopile

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

29,00 €
Pane ostukorvi

Turvalised krediitkaarditehingud Sinu veebipoes


Soovid, et Sinu kliendid saaksid veebipoes oste sooritada ka krediitkaardiga?Seljuhul antud mooduli soetamine võimaldabki neil e-poes sooritatud tellimuse eest tasuda lihtsalt ja mugavalt, valides makseviisiks justnimelt krediitkaardi makse
.


Estcard moodul  võimaldab Sinu klientidel maksta oma toodete eest krediitkaardiga ja seda turvaliselt, tänu E-Commerce Payment Gateway teenusele, sest kaardiandmete eest vastutab Nets Estonia AS. Selliselt üles ehitatud süsteem asetab kaupmehe internetikaubamaja lahendusele nõrgemad turvanõuded ja muudab lihtsamaks ning lõppkokkuvõttes odavamaks ka kaupmehe juures paikneva tarkvaralahenduse.

Tark ja turvaline valik


 

  • Klient saab alustada makse sooritamist koheselt peale tehingu kinnitamist ning peale makse õnnestunud sooritamist saadetakse tema e-mailile ka vastavasisulise kinnitus edukalt sooritatud tellimuse eest.

 

  • Makse ebaõnnestumise  või kliendipoolse katkestamise korral jääb kliendile ostukorvi sisu alles ning kliendil on võimalik tehing uuesti kinnitada, vahetades soovikorral ka maksmisviisi.

 

  • Makse sooritamine läbi pangalingi õnnestub ka juhul kui jätta vajutamata "Tagasi kaupmehe juurde."

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Teie e-poe halduspaneelis.

 

 


Estcard mooduli soetamiseks ja selle hüvede kasutamiseks on vajalik sõlmida leping E-Commerce Payment Gateway teenusega - mis on WEB-i põhine lahendus kaardimaksete turvaliseks, mugavaks ja lihtsaks teenindamiseks teie internetikaubamajas või e-teenuste pakkumisel.

Seega tuleb Sinul kui kaupmehel sõlmida krediitkaardmaksete vastuvõtmiseks leping ükskõik, millise eesti pangaga. Lepingu sõlmimiseks võta ühendust maksekaarte vastuvõtvate pankadega ja küsi hinnapakkumisi:

  • Swedbank (tel. 6 310 310; www.swedbank.ee)
  • SEB pank, (tel. 6 655 444; www.seb.ee)
  • Danske Pank, (tel. 6 800 800; www.danskebank.ee)
  • Nordea Pank (tel. 6 283 283; www.nordea.ee)


Seejärel suunatakse Sind pangast edasi järgnevate vajalike toiminguteni ning juba ca. 10 päeva pärast saavadki Sinu kliendid veebipoes osteldes tasuda turvaliselt ka krediitkaardiga ilma, et peaksid muretsema klientide andmete turvalisuse pärast.

 Rohkem informatsiooni antud teenuse ja selle turvalisuse kohta: Nets

 

 

 

Käesolev moodul ei ole arendatud PrestaShopi poolt. PrestaShop logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks PrestaShopiga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Pangalingid
Toetab PrestaShopi versioone 1.5; 1.6; 1.7

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.