Praegu asute:

Easy update

Rohkem vaateid

 • Easy update
 • admin
 • admin
 • admin
 • admin
 • admin
 • admin

Stressivabam veebilehe uuendaja Magentole (Uuenda kõiki veebipoe tooteid korraga vaid mõne hetkega)

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

310,00 €
Pane ostukorvi


Kasvõi kõikide E-poe toodete info uuendamine korraga vaid ühest Exceli failist!Kindlasti pakub see moodul Sulle huvi kui Sinu e-poes on nõnda palju tooteid, et nende käsitsi uuendamine oleks hulluks ajav!

 


Sooviksid oma veebipoes muuta hindasid, teha suurejoonilst allahindlust? Parandada kategooriate sobivust toodetega, koguseid, toote nimetusi, mida iganes? Paraku on aga Sinu veebipoes nõnda suurel hulgal tooteid, et isegi mõte sealsest korra loomisest on lihtsalt õudu tekitav? 

Sellisel juhul oledki sattunud väga õige mooduli otsa, mis selle piinarikka ja kohutavalt ajakuluka ettevõtmise vaid kerge vaeva ning mõne hetkega ära teeks. Sinul tuleb soovitud muudatused teostada vaid Exceli failis, milles hoiad infot oma toodete kohta. Pärast laed sellesama, uuendatud sisuga faili oma veebipoodi üles ning peale mõneminutilist lihtsat seadistamist ongi Sinu e-pood saanud uuendatud ja asjakohase sisu Nii, et iga toote juures on õige info. Nõnda lihtne see „piinarikas“ töö selle mooduliga olema saakski!

 

 

Ehk siis raasugi mitte kohutav. Pigem äärmiselt mugav ja ajasäästlik! Ainus töö on korda teha Exceli fail ning kõik ülejäänu saab tehtud vaid mõne hetkega, ei mingit ükshaaval toodete avamist ja vajaliku info ükshaaval muutmist.

 

 

NB! Kui Sul puudub Exceli fail oma e-poe toodetest siis on meil olemas ka selle looja! (Sellega tutvumiseks keri alla ning leiad sealt lingi, mis Sind sellele suunab).

 

 

Selle mooduliga saad ühekorraga: • Muuta KÕIKIDE toodete hindasid. Isegi siis kui nende hinnad on täiesti erinevad. Tõepoolest, ei mingt ükshaaval nokkimist!

 

 

 • Määrata oma toodetele ühekorraga ka seotud-, rist- ning lisamüügi tooted. Nii saad klientidele lihstasti soovitada tooteid, mis nende valikutega hästi kokku võiks sobida. Näiteks kleidi juurde sobiv jakk, kingad või vöö ning Sülearvuti juurde leiaks klient koheselt ka sobiva arvutihiire. Nõnda saab igaüks aega säästes soetatud kõik vajaliku.

 

 

 • Muuta toodete koguseid, staatust, nähtavust, värvivalikud jms. Samuti nõnda, et Sinu tehtud muudatused jõuavad kodulehele, siuhti, kõik korraga üles.  Nii on värskeim ning asjakohaseim info klientidele alati kättesaadav ning seda Sinu jaoks minimaalse töömahuga!

 

 

 • Muuta, lisada, eemaldada või korrastada kategooriaid suurel hulgal toodetel korraga. Soovid näiteks tõsta terve portsu tooteid kategooria „hea hind“, „leiunurk“ või mõne uue vast loodud kategooria alla või siis eemaldada mõne kategooria alt tooteid, mis sinna enam ei sobi. Nii olekski kõikide vajalike kaupade kategooriate vaheline liigutamine või nende eemaldamine soovitud kategooriate alt teostatav vaid mõne hetkega. Sinul tuleb vaid vajalike muudatustega Exceli faili üles laadida, päise veerud omavahel sobitada ning ongi kord majas taas.

 

 

 • Lisada uusi atribuute oma atribuutikomplektidele koos uute väärtustega. Näiteks avastad, et sooviksid lisada mõnele atribuudikomplektile uue atribuudi. Näiteks "värvus", "mõõdud".  Sellisel juhul teed vajalikud muudatused ära Exceli failis ja määrad soovitud toodetele juurde lisandunud atribuudid. Seejärel laed parandatud andmetega faili üles ja ongi Sinu kõikide toodete info veelgi täpsem, et kliendid saaksid teha paremaid ning kaalutletumaid valikuid.

 

 

 • Muuta korraga, suurel hulgal toodetel, atribuudikomplekti kuulumist. Väga tänuväärne funktsioon kui soovid oma veebipoes luua korda. Näiteks on Sul suur hulk tooteid atribuudikomplekti nimega „default“, aga sooviksid need tõsta lauaarvutite atribuudi komplekti. Siis ka siinkohal kergendab see moodul kõvasti Sinu tööd nii, et Sa ei pea manuaalselt nokkides neid oma kodulehelt kustutama. Korrasta vaid oma Exceli fail vajalike muudatustega ja pärast selle üles laadimist ongi kord majas ka Sinu kodulehel.

 

 

 

 

Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

 

 

 

Väärtusta oma aega ning tööefektiivsust!      

 

 

Käesolev moodul ongi loodud selleks, et suured muutused saaksid lihtsasti ning efektiivselt ühelepoole. Sul on tarvis vaid enese loodud Exceli faili, kuhu oled kokku kogunud kogu info oma veebipoe toodete kohta ja teinud selles soovitud parandused või vähemasti korrastanud selle osa toodete infost, mida sooviksid oma kodulehel uuendada. Samuti võimaldab see moodul määrata Sul ise ka sobivad veerupealkirjad, et kõik Sinu e-poes, oleks laitmatu, täpne ning aktuaalne.

 

Peale seda kui oled muudatustega Exceli faili käesoleva mooduli abil oma veebipoodi üles laadinud saad tooted oma veebipoega sobima kas ID, SKU või EAN/UPC koodi abil. Olenevalt, millise koodi alusel on need määratletud Sinu veebipoes. (Selle alusel teeb moodul kindlaks kas teatud toode Sinu veebipoes ekstisteerib).

 

 

 

Exceli failiga saad uuendused hetkega veebipoodi!

 

 

 

Mooduli eelduseks on, et kõnealune Exceli fail peaks Sul enesel olemas olema.

 

Kui Sul aga pole seda Exceli faili, oma veebipoe toodetega. Ei pea üldse muret tundma, sest meil on pakkuda ka niisugune moodul, mis selle Exceli faili ise Sinu eest ära teeb!

 

Korjab koku Sinu veebipoest kogu vajaliku info ning mõne hetkega valmibki Exceli fail kõikide Sinu e-poes pakutavate toodetega. Millesse saadki soovitud muudatused sisse viia.

 

 

Exceli faili looja koos kõikide Su e-poe toodetega leiad siit: Magento Multifeed eksporter

 

 

 

Teosta kõik vajalikud muudatused/uuendused silmapilkselt      1. Otsi välja oma veebipoe toodetega Exceli fail või vajadusel lase see luua meie Multifeed eksporter mooduliga.

 

       2. Teosta Exceli failis vajalikud muudatused. 

 

       3. Seejärel lae uuendustega Exceli fail oma veebipoodi üles.  Paar minutit veerupäiste sobitamist...

 

 

...ja ongi kõik, 1,2,3 ja valmis!  Värske sisu on kodulehele üles laetud ning seda Sinu jaoks ÜSNA STRESSIVABALT!

 

 

 

Lisaks on ka selle mooduli paigaldamine imelihtne  ning on  peale selle paigaldamist koheselt ka töövalmis. Ikka selleks, et aidata Sinu tähtsad tööd, kiiresti lõpule!

 

 

 

Mooduli kasutusjuhend asub siin:(seal on näha ka terve hulk ekraanipilte mooduli haldupaneeli vaatest ning seadistamisest): kasutusjuhend

 

 

 

 

*Käesolev moodul ei ole arendatud Wordpressi ega Woocommerce poolt. Wordpressi või Woocommerce logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks Woocommercega ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja Knoraki AB
Tootegrupp XML-Import
Toetab Magento versioone 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Also XML Import moodul Magentole

Also XML Import moodul Magentole
120,78 €

F9 Distribution Baltic XML Import moodul Magentole

F9 Distribution Baltic XML Import moodul Magentole
120,78 €

Asbis XML Import moodul Magentole

Asbis XML Import moodul Magentole
120,78 €

F9 Distribution Soome (Rajapinta) XML Import moodul Magentole

F9 Distribution Soome (Rajapinta) XML Import moodul Magentole
120,78 €

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.