Praegu asute:

/

Rohkem vaateid

 • Itella SmartShip Unifaun Posti logo
 • Itella SmartShip Unifaun logo
 • admin
 • admin
 • admin

Itella SmartShip SmartPOST Eesti pakiautomaatide moodul Wordpress Woocommercele ( FI, LV, LT kaupmehele)

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

29,00 €
Pane ostukorvi


E-abi MOODULID:On ülimalt usaldusväärsed ning töökindlad. Tõsisemate tõrgete esinemist tuleb ette äärmiselt harva. (Näitajaga 1:300 kohta. Kusjuures konkurentidel on see näitaja 1:5 kohta).  E-abi moodulid on arendatud suure kogemusepagasiga pedantse programmeerija poolt, kes viimased 10 aastat on pühendunud just kaupmeestele suunatud interneti moodulite loomisele. Seega kui vajad oma veebipoodi mooduleid, mis oleksid võimalikult pisikese raha- kui ka närvikuluga, siis e-abi moodulid on turul saadaolevaim „kuulikindlaim“ valik kindlasti!

 


SmartPOST- moodsaim, mugavaim ja soodsaim viis pakkide saatmiseks ning kättesaamiseks.Antud moodul võimaldabki Sinu klientidel kasutada SmartPOST teenust ning valida kauba kättesaamiseks enesele sobivaima pakiautomaadi.

 

 

 

Käesolev moodul sisaldab:

 

 

 • Itella SmartPOST EE (Eesti) pakiautomaadid (Ühilduvus Unifaun kontoga).

 

 

Väärt abimees kaupmehele, kes asub riikides: FI (Soome), LV (Läti), LT (Leedu). 

Kui käsitsi pakkidele nimede ja aadresside kirjutamine hulluks ajab, siis soovitame juurde osta Pakisiltide loomise mooduli. Nii saad pakisildid koos kliendi nime ja aadressiga mugavalt, otse tellimuse vaatest, sipsti välja printida ning pakkidele kleepida. Jääb ära see tüütu käsitsi kirjutamise vaev. Tutvu mooduliga: Pakisiltide loomise moodul asub siin!


 

 

Mugavad võimalused Sinule kui ka klientidele:

 

 

 • Võimaldab klientidel tarneviisiks valida Itella SmartPOST teenuse ning määrata enesele sobivaim SmartPOSTi pakiautomaat kauba kättesaamiseks.

 

 • (UUS!) Antud moodul toetab nüüd ka erineva suurusega pakiautomaate, mis teeb klientidele ostu sooritamise veelgi mugavamaks. Suurused:  S, M, L, XL ja nüüd valikus ka klientidele veelgi soodsam XS kapisuurus.

 

 • Tarne maksumuse arvutamine kas kogu tellimuse või iga eseme kohta eraldi.

 

 • Tasuta kohaletoimetamise võimalus alates ettemääratud summast.

 

 • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

 


 
Mooduli paigaldamine on imelihtne  võttes aega vaid mõne minuti. Moodul ei eelda lepingulisi suhteid Itellaga.
Rohkem infot antud teenuse kohta leiate siit: SmartPOST

 

 

 

Kasutusjuhendi leiad siit: https://wiki.e-abi.ee/dokid/010471/Itella%20SmartShip%20WooCommerce.html


 


 

TEADMISEKS! Antud moodul on üks osa „Kõik ühes“ Itella teenuste paketist. Ostes käesoleva mooduli, saate kõik Itella tarnemoodulid ühes kuid aktiveerida on võimalik vaid see, mille litsentsi eest on tasutud. Ehk ostes antud mooduli, saate oma veebipoe tarbeks kasutada "kõik ühes" Itella teenuste paketist vaid Itella SmartPOST Eesti pakiautomaatide teenuse moodulit.

 

 

 


* Käesolev moodul ei ole arendatud WooCommerce poolt. WooCommerce logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks WooComercega ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab WooCommerce versioone 2.4; 2.5; 2.6; 3.0; 3.1; 3.2; 3.3; 3.4; 3.5; 3.6; 3.7

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.