Praegu asute:

/

Rohkem vaateid

  • Itella SmartShip Unifaun Posti logo
  • Itella SmartShip Unifaun logo
  • admin
  • admin

Itella SmartShip Unifaun pakisildi loomise moodul Wordpress Woocommercele

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

119,00 €
Pane ostukorvi


E-Abi MOODULID:On ülimalt usaldusväärsed ning töökindlad. Tõsisemate tõrgete esinemist tuleb ette äärmiselt harva. (Näitajaga 1:300 kohta. Kusjuures konkurentidel on see näitaja 1:5 kohta).  E-Abi moodulid on arendatud suure kogemusepagasiga pedantse programmeerija poolt, kes viimased 10 aastat on pühendunud just kaupmeestele suunatud interneti moodulite loomisele. Seega kui vajad oma veebipoodi mooduleid, mis oleksid võimalikult pisikese raha- kui ka närvikuluga, siis E-Abi moodulid on turul saadaolevaim „kuulikindlaim“ valik kindlasti!


Ära mine hulluks vaid lase moodulil need lõpmatuna näivad, kliendi andmetega pakisildid valmis vorpida! See moodul teeb seda rõõmuga. (Nüüd ka tagastamise võimalusega pakisildid).

 

 

 

Käesolev moodul võimaldab automaatset pakiandmete saatmist serverisse. Mis tähendab, et saad mugavalt ja aega säästes, välja trükkida klientide nimede ja aadressidega pakisildid. Teenus hõlmab endas ka kohaletoimetamata pakkide tagastamist ning vajadusel veel klientide endi poolt saadetiste tagastamist.  Ehk siis, Sina kui kaupmees saad välja trükkida kaks pakisilti, millest ühega jõuab saadetis kliendini ning teist pakisilti saab klient, soovi korral, kasutada  paki tagasi läkitamiseks.

 Ikka selleks, et mõlemil poolel käiks kõik võimalikult mugavalt ja lihtsasti. Loomulikult tõstab nõnda lihtne paki tagasisaatmise võimalus ka  Sinu usaldusväärsust klientide silmis. Vastutasuks on Sinu klientidel vaid rõõm, just Sinu veebipoest ostelda, sest oodatud pakid jõuavad igaüheni ja ka kauba tagasisaatmine on äärmiselt mugav, ajasäästlik ning kliendisõbralik.
Käesolev E-Abi moodul pakub Sulle:
  • Liidestust Itella SmartShip Unifaun API-ga mis võimaldab Sul teha pakisilte WooCommerce tellimuste nimekirjast kui ka tellimuse vaatest.

 

 

 

 

Väärt abimees kaupmehele kes  asub riikides:  FI (Soome), LV (Läti), LT (Leedu), EE (Eesti).

 

NB! Moodul vajab oma tööks vähemalt ühte E-Abi Itella SmartShip tarnemoodulit.


 

 

 

Automaatne pakiandmete saatmise teenus säästab nii Sinu kui ka Su klientide aega ning närve! 

  • Ehk siis, lepingu sõlmides Unifaun API-ga, on Sul võimalik kasutada automaatset pakiandmete serverisse saatmise teenust. (Mis on tänuväärselt mugav just neile, kel nõnda palju kliente, et käsitsi nimede ja aadresside kirjutamine on surmtüütuks muutunud. Niisiis, las parem moodul teeb need klientide nimede ja aadressidega pakisildid, parem ise valmis. Sina vaid prindid ja kleebid ning naudid magusat ajakokkuhoidu).

 

 

  • Uudse teenusena hõlmab E-Abi SmartShip moodul, eneses ka kohaletoimetamata pakkide tagastamise võimalust ning vajadusel ka klientide endi poolt saadetiste tagastamist. (Soovi korral saad välja printida 2 pakisilti, millest ühega saad paki kliendini toimetada ja teine pakisilt saab kliendile, selleks kui mingil põhjusel peaks tal olema soov kaup tagastada või siis jõuab kliendini kohaletoimetamata pakk Sinuni tagasi).

 

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

 

 

 


Mooduli paigaldamine on imelihtne  ning  peale selle paigaldamist koheselt ka töövalmis, ega eelda lepingulisi suhteid Itellaga.

 

 
Kasutusjuhendi leiad siit: http://wiki.e-abi.ee/dokid/010471/Itella%20SmartShip%20WooCommerce.html

 TEADMISEKS! Antud moodul on üks osa „Kõik ühes“ Itella teenuste paketist. Ostes käesoleva mooduli, saate kõik Itella tarnemoodulid ühes kuid aktiveerida on võimalik vaid see, mille litsentsi eest on tasutud. Ehk ostes käesoleva mooduli, saate oma veebipoe tarbeks kasutada "kõik ühes" Itella teenuste paketist vaid peakirjas mainitud moodulit 

 

 

 

 

 

 

 

*Käesolev moodul ei ole arendatud Wordpressi ega Woocommerce poolt. Wordpressi või Woocommerce logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks Woocommercega ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab WooCommerce versioone 2.4; 2.5; 2.6; 3.0; 3.1; 3.2; 3.3; 3.4; 3.5; 3.6; 3.7

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.