Praegu asute:

Rohkem vaateid

  • Hinnavaatlus exporter multifeed
  • set up your parsers

Magento multifeed eksportija Hinnavaatlusesse ning XML, CSV ja Exceli formaati

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

210,00 €
Pane ostukorvi


 

Koosta oma toodetest, vaid mõne hetkega, mõnusalt kompaktne EXCEL`i, CSV või XML fail.Või/ja lae oma suur hulk veebipoe tooteid, kõigest paari klikiga, kas Hinnavaatlusesse, eBay, Amazon või mujale müügikeskkonda!


Soovid, et Sinu e-poes müüdav üüratu  tootevalik, oleks üleval näiteks  hinnavaatluses, eBAY`s, Amazonis või mujal, mis iganes müügisadil?  Paraku,  aga on Sinu müüdavate toodete hulk niivõrd suur, et käsitsi sisestamine oleks võimatu või hulluks ajav vähemasti. Siis siinkohal tuebki  appi antud moodul, mis selle töö Sulle väga lihtsaks muudab!

 

 

See võimaldab Sul kogu oma veebipoe tootevaliku, kasvõi 100 000 toodet, soovitud müügikeskkonda üles laadida, kõigest paari kliki ning mõningase ooteajaga vaid. Kindlasti on tark kui Sinu tooted on leitavad mitmetest kohtadest, sest nii on ka klientidel Sind hõlpsam leida.

 

 

Samuti annab antud moodul Sulle võimaluse, koguda kõik oma veebipoe tooted, mugavalt kokku, ühtsesse  XML, CSV või Exceli faili.  Seda niisamuti, vaid paari nupuvajutuse ning veidikese ooteajaga.

 

 

 

Ühesõnaga, selle mooduliga saad:


 

Oma suure hulga veebipoe tooteid eksportida kas:

 

 

  • Hinnavaatlusesse ja teistesse sarnastesse müügikeskkondadesse

 

Ning ka:

 

  • XML faili  formaati
  • CSV faili formaati
  • Excel faili formaati

(Nõnda ongi kõik Sinu tooted, mugavasti vaid ühes kompaktses failis ning  saad lihtsasti, sellele  Excel, CSV ja/või XML dokumendile,  määrata ka sobivate nimetustega päised).
Väärt tööriist kaupmehele, kes oma kaupasid edukalt müüa soovib.  • Seega on tegu väga kasutajasõbraliku ja tõeliselt kasuliku tööriistaga, mis kindlasti iga usina kaupmehe elu, kõvasti lihtsamaks muudab.

 

  • Peale selle, on kõik vajalikud seadistused  hõlpsasti seadistatavad Sinu veebipoe halduspaneelis.

 

 

 


Ära kõhkle ja muuda  oma müük efektiivsemaks ning elu  mugavamaks ja tähtsad  toimingud kiiremaks,  just selle sama mooduliga siin.

 

 

 

 

Mooduli kasutusjuhendi leiad siit:

https://wiki.e-abi.ee/dokid/011502/E-Abi%20Product%20export%20user%20manual.html

 

 

 


*Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp XML-Import
Toetab Magento versioone 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.