Praegu asute:

Elko logo

Rohkem vaateid

  • BigBuy Logo

BigBuy Import moodul Magentole 2-le

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

732,00 €
Pane ostukorvi

Impordi kõik soovitud BigBuy hulgilao tooted mugavalt ning tõrgeteta oma veebipoodi!Antud moodul võimaldab Sul vaid paari seadistusega paigaldada oma veebipoodi kõik soovitud BigBuy hulgilao tooted, et neid siis BigBuy vahendusel edasi müüa. Juhul kui Sa kõiki võõrlao tooteid edasi müüa ei soovi, saad Sinu jaoks sobivad kategooriad ise välja valida, linnukestega ära märkida ning siis vaid nupulevajutusega, oma veebipoodi importida. Mooduli seadistamine ise, on lihtne, olles võimeline töötama kasvõi praktiliselt seadistamata e-poes. Ligi 6000 võõrlao tootet imporditakse Sinu veebipoodi vaid mõne tunniga. Vähemate toodete import võtab aega loomulikult vähem.

Lisaks eelnevale, on see moodul väga tänuväärne ja närvirakke säästev, kuna Sul ei ole tarvis ei andmesisestajat ega ise hulluks minna, tundide ning päevade kaupa tüütult tooteid oma e-poodi sisestades, sest kõik soovitud tooted kantakse, vaid nupulevajutusega, Sinu Magento e-poodi automaatselt, süsteemi poolt. Boonusena hoitakse silm peal ka kõikide toodete laoseisul, olgu neid või tuhandeid. Seega on Sinu klientidel kui ka Sul enesel, alati selge pilt kui palju mõnda toodet veel  saadaval on.

Isegi sellised ebameeldivad ning aeganõudvad toimingud nagu kategooriate- ning atribuutide sidumine, millest e-poodi seadistades paratamatult mööda hiilida pole lihtsalt võimalik, on nüüd tänu käesolevale moodulile Sinu jaoks väga palju lihtsamad. Pakkudes märkimisväärset aja kokkuhoidu ning suurepäraselt töötavat veebipoodi palju kergema vaevaga. Tõesti vaid linnukestega õigete kohtade äramärkimine ja kõik kategooriad ning atribuudid on paigas.Seega teeb käesolev moodul  Sinu jaoks ära märkimisväärse hulga tüütut tööd:

 


•    Impordib kõik soovitud tooted otse BigBuy hulgilaost Sinu veebipoodi.


•    Vaid nupulevajutusega uuendab, kõigest paari minutiga kõikide toodete laoseisu kui ka hindasid.


•    Samuti saad kasutada BigBuy hulgilao kategooriapuud oma veebipoes. Ehk teisisõnu Sinu e-poodi tehakse BigBuy hulgilao kategooriapuust koopia ning kõik Sinu tooted saavad jaotatud samade kategooriate nimetuste alla nagu need on BigBuy hulgilaos. (Või lood ise oma kategooriapuu.).


•    Toodete kirjelduste üksikasjad ja omadused ehk nö. atribuudid,  nagu näiteks kõvaketta "suurus", televiisori "diagonaal" või  särgi suurus jms., lisatakse vabatekstina toote pikka kirjeldusse. (Või seadistad ise oma toote tunnuseid ja atribuudikomplektid).


•    Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 

 *Käesolev moodul pakub toodete impordiks vaid standardversiooni. Kui vajate erilaehndust, võtke julgelt ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse!

 

 Kasutusjuhendi leiate siit.


*Antud moodul pakub toodete impordiks vaid standardversiooni. Kui vajate erilaehndust, võtke julgelt ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse!
Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Knoraki AB poolt.

Lisainformatsioon

Tootja Knoraki AB
Tootegrupp XML-Import
Toetab Magento versioone 2.3; 2.4

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.