Praegu asute:

/

Rohkem vaateid

  • Itella SmartEXPRESS logo
  • Administration interface

Itella SmartKULLER moodul OpenCartile

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

29,00 €
Pane ostukorvi


Soovid kohelda oma kliente eriliselt?

Siis tänu Itella SmartKULLER moodulile ongi see võimalik, sest annab kliendile võimaluse tellida pakk kas otse koju või kontorisse just talle sobival ajavahemikul (Eesti siseselt)!


Käesolev moodul võimaldabki klientidel Sinu veebipoes osteldes kasutada paki kättesaamiseks Itella „SmartKULLER“ teenust, tänu millele on neil võimalik valida sobiv ajavahemik, mil kuulatada kulleri koputust uksele, sest Itella on kiire, mugav ja soodne viis saata kui ka saada pakke.

Mugavad võimalused nii Sulle kui ka Sinu klientidele:  • Klient saab rippmenüüst ise valida talle sobivaima ajavahemiku paki kättesaamiseks kulleriga (kas 9:00-17:00 või 17:00-21:00).

 

  • Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.

 

  • Moodul on peale selle paigaldamist koheselt töövalmis ning lepingulised suhted Itellaga pole vajalikud.

 

  • Antud mooduliga saab kaasa ka mitme kapisuuruse toe (S, M, L, XL). Niiviisi saad muretult pakke saata kliendi kodu või kontori ukseni, ka Itella pakiautomaadist.

 

  • Maksumuse arvutamine kas kogu tellimuse või iga eseme kohta eraldi. Viimasel juhul on võimalik määrata iga tasulise tellitava eseme kohta seadistatav arv tasuta tarnega tellitavaid esemeid.

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

Rohkem infot käesoleva teenuse kohta: Itella SmartKULLER

 


 

* Käesolev moodul ei ole arendatud OpenCarti poolt. OpenCarti logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks OpenCartiga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Toetab OpenCarti versioone 1.5; 2.0; 2.1; 2.2; 2.3

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.