Praegu asute:

Krediidpanga link Prestashopile

Rohkem vaateid

  • Coop pangalink Prestashopile

Coop pank pangalink PrestaShopile

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

30,00 €
Pane ostukorvi


Kas soovid, et Sinu kliendid saaksid veebipoes oste sooritades, maskta läbi uuendusmeelse Coop panga?


Vaata vaid! Coop ei olegi ainult kodupood! See on ka ainus, meie oma,  Eesti kapitalil põhinev universaalpank,  mis kuulub Tarbijate ühistutele ja nende ca. 80 000 klientomanikule (Maksimarket, Konsum, A&O ning Ehituskeskus). Uus ning innovatiivne Coop pank, tuleb ja teeb asju hoopis teistmoodi.  Äratades ellu maapiirkondade pangaduse. Selleks, et ka sealsetel inimestel oleks võimalik omi rahaasju, ajada kodule lähedal. Kliente teendindatakse nii Coop kaupluste võrgus, pangakontorites ning interneti kui ka mobiilipanga vahendusel.

Lisaks kehtib Coop panga deebetkaart ka Coop poodide säästukaardina, mis muudab ostlemise Sinu klientidele tõeliselt soodsaks ning mugavaks. Suure eelisena,  saab, alates kevadest, raha välja võtta nii Coop poe kassadest ning ka kõikide pankade automaatidest ja seda ilma lisatasuta. (Mis tähendab, et tulevikus saab Coop deebetkaardiga võtta sularaha välja enam kui 1700 erinevast kohast üle Eesti).  Lisaks veel, tõotab tulevik, et iga Coop poe juures, saab olema pangakontor või -stend, et kõik igapäevased pangatoimingud oleksid kättesaavad ka linnas mitte elavatele inimestele.
Coop pank! –Võimalik, et tulevane Eestlaste lemmikpank,  sest on igaühele mõnusalt lähedal.Nagu  näete, on  palju  põhjuseid, miks just Coop pangast võib saada lemmik pank väga paljudele eestlastele. Nimelt on Coop panga soov, tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada, kus iganes Eestimaa nurgas.Kui soovid, et Sinu kliendid saaksid oma kaupade eest tasuda just läbi uuendusmeelse Coop panga, mis tõenäoliselt võidab paljude südamed, siis antud mooduli soetamine võimaldabki neil e-poes sooritatud tellimuse eest tasuda lihtsalt ja mugavalt, valides  makseviisiks justnimelt oma lemmik, Coop pangalingi. Andes kindluse nii kaupmehele kui ka kliendile, et ostu eest on tasutud.

 

 

 

Coop panga maksemoodul Magentol teeb ostlemise Sinu kliendidele mugavamaks ning on pakub paindlikke lahendusi ka Sulle!

 

 

  • Klient saab alustada  kauba eest tasumist koheselt, peale tehingu kinnitamist ning peale makse õnnestunud sooritamist saadetakse kliendi e-mailile ka vastavasisuline kinnitus, edukalt sooritatud tellimuse eest.

 

 

  • Ei ole muret kui kliendi poolne makse peaks ebaõnnestuma või kogemata kombel katskestab klient tehingu sooritamise ise.  Sellegipoolest jääb kliendile ostukorvi sisu alles ning kliendil on võimalik tehing uuesti kinnitada, vahetades soovikorral ka maksmisviisi. Ilma, et ta peaks kõike, kogu ostuprotsessi otsast alustama.

 

 

  • Makse sooritamine läbi käesoleva pangalingi õnnestub ka juhul kui klient jätab vajutamata nupule: "Tagasi kaupmehe juurde."

 

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 

 

 Antud moodul eeldab lepingulisi suhteid Coop pangaga ning enne mooduli ostmist veendu, et saad lepingut sõlmida (Hea uudisena pakub Coop pank Sulle tasuta pangalingi lepingu sõlmimist).

 

 

 


Lähemalt:  Coop pank

 

 

 

 

 

 

 

Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Pangalingid
Toetab PrestaShopi versioone 1.5; 1.6; 1.7

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Swedbanki pangalink PrestaShopile

Swedbanki pangalink PrestaShopile
30,00 €

Smartpost Itella pakiautomaatide moodul PrestaShopile

Smartpost Itella pakiautomaatide moodul PrestaShopile
30,00 €

SEB pangalink PrestaShopile

SEB pangalink PrestaShopile
30,00 €

Luminor (Nordea) panga link PrestaShopile

Luminor (Nordea) panga link PrestaShopile
30,00 €

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.