Praegu asute:

Rohkem vaateid

Detailne kategooriate Määraja Eabi XML Import Moodulitele

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

120,78 €
Pane ostukorvi

Iseloodud, selge ja arusaadav kategooriapuu on parim viis oma klientide rahulolu tõsta!

 

*Eeldab vähemalt ühe laomooduli olemasolu.  (Näteks Acme Acc, ALSO, ELKO vms.....).Oled enesele soetanud lao importmooduli ning kõik soovitud tooted on ilusasti Sinu e-poodi imporditud aga oh häda, lao kategooriad ei klapi kuidagi Sinu veebipoe omadega! Sooviksid oma e-poe kategooriaid hoopis teisiti, klientide jaoks palju arusaadvamalt nimetada kui seda lubab võõrlao kategooriapuu?

Siis see moodul ongi mõeldud just selleks, et saaksid kõik klappima ja kategooriad sobivate nimetustega nimetatud. See detailseks kategooriate sättimiseks mõeldud moodul võimaldabki Sul määrata oma e-poe kategooriad ise ning need ei pea üldse olema vastavuses lao enese kategooriapuuga ja soovi korral võid ka ise kategooriaid lisada. Seega saad oma tootekategooriaid seadistada just nii nagu Sinu arvates on parim ning loogilisem Sulle ja klientidele.

 

 

Tee oma veebipoele ise üks hea, loogline ning  kasutajamugav kategooriapuu!  • Seega, kui Sinu veebipoe ning hulgilao kategooriad ei sobitu omavahel kuidagi siis ära muretse, sest tänu sellele moodulile saad siduda hulgilao kategooriad oma veebipoe kategooriatega lihtsalt ning mugavalt ega pea leppima hulgilao viletsa kategooriapuuga.

 

  • Saad detailselt määratleda kuidas tooted Sinu e-poes kategooriatesse jagunevad. Näiteks  tänu sellele moodulile saad luua  just Sinu veebipoega sobiva kategooriapuu. Hoopis oma loodud lisakategooriatega. Ei pea sugugi kasutama võõrlao kategooriate jaotust. Saad luua täiesti oma kategooriad ja tooteid struktureerida just nii, et kõik oleks lihtne ja loogiline nii Sinule kui ka Su klientidele.

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 

 

 

 


Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp XML-Import

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

 Detailne Atribuudi ning Atribuudikomplektide määraja Eabi XML Import moodulitele

Detailne Atribuudi ning Atribuudikomplektide määraja Eabi XML Import moodulitele
120,78 €

Detailne Kasumi Marginaali Määraja Eabi XML Import moodulitele

Detailne Kasumi Marginaali Määraja Eabi XML Import moodulitele
242,78 €
   

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.