Praegu asute:

SmartPOSTi moodul Magentole

Rohkem vaateid

  • Smartpost Itella moodul Magentole

Itella SmartKULLER Eesti moodul Magentole

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

30,00 €

Soovid kohelda oma kliente eriliselt?Siis tänu Itella SmartKULLER moodulile ongi see võimalik, sest annab kliendile võimaluse tellida pakk kas otse koju või kontorisse just talle sobival ajavahemikul (Eesti siseselt)!


Käesolev moodul võimaldabki klientidel Sinu veebipoes osteldes kasutada paki kättesaamiseks Itella „SmartKULLER“ teenust, tänu millele on neil võimalik valida sobiv ajavahemik, mil kuulatada kulleri koputust uksele, sest Itella on kiire, mugav ja soodne viis saata kui ka saada pakke

30,00 €
Pane ostukorvi

Mugavus Sinule kui ka klientidele:  • Võimaldab klientidel tarneviisiks valida Itella SmartKULLER Eesti ning määrata enesele sobivaim ajavahemik paki kättesaamiseks kliendi määratud aadressil.

 

  • (UUS!) Antud moodul toetab nüüd ka erineva suurusega pakiautomaate, mis teeb klientidele ostu sooritamise veelgi mugavamaks. Nimelt SmartKULLER teenus arvutab kliendile tarnehinna kapisuurusepõhiselt. Erinevaid kapisuurusi on kokku kuus: S, M, L, XL, XXL ja nüüd valikus ka klientidele veelgi soodsam XS kapisuurus.

 

  • Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.

 

  • Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi. 

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

 

Mooduli paigaldamine on imelihtne  ning on peale selle paigaldamist koheselt töövalmis.

Rohkem informatsiooni antud teenuse kohta leiate siit:  Itella SmartKULLER

 

 


 

TEADMISEKS! Antud moodul on üks osa „Kõik ühes“ Itella teenuste paketist. Ostes käesoleva mooduli, saate kõik Itella tarnemoodulid ühes kuid aktiveerida on võimalik vaid see, mille litsentsi eest on tasutud. Ehk ostes antud mooduli, saate oma veebipoe tarbeks kasutada "kõik ühes" Itella teenuste paketist vaid peakirjas mainitud moodulit.
* Käesolev moodul ei ole arendatud Magento poolt. Magento logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab Magento versioone 1.5; 1.6; 1.7; 1.8; 1.9

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.