Praegu asute:

/

Rohkem vaateid

 • Smartpost Itella module for Wordpress Woocommerce
 • SmartKULLER kapisuuruste maksumused
 • Korjepunktide kuvamise viis
 • Korjepunktide sorteerimine
 • Itella Soome Postkontor
 • Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi.
 • Klient saab valida sobiva ajavahemiku
 • Klient saab valida sobiva tarneviisi
 • Itella SmartPOST kapisuurused ja hindade määramine neile (Eesti ja Soome)

Itella (Smartpost, SmartEXPRESS, SmartKULLER) moodul Wordpress Woocommerce

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

120,00 €
Pane ostukorvi

ITELLA uus ning mugav „ Kõik ühes“ tarnemoodul, ehk kõigile midagi ja mugavalt!

Itella - moodsaim, mugavaim ja soodsaim pakkide saatmine ning kättesaamine.

Käesolev moodul ei sisalda andmete saatmise funktsioone. Kui soovite Itella serverisse andmeid saata ning pakisilte trükkida, siis tuleb selleks eraldi andmete saatmise moodul osta.

Seepärast olemegi Sinu veebipoe tarbeks kokku kogunud kõik Itella mugavad tarneteenused nagu Smartpost, SmartEXPRESS, SmartKULLER ning Smartpost Soome postkontorite teenuse. Pannud need kõik vaid ühte, väga lihtsalt paigaldatavasse moodulisse, et Sinul kui kaupmehel oleks lihtsam ning läbi selle oleksid rahulolevamad ka Sinu erinevate eelistuste ning elukohaga kliendid.

Antud moodul annab Sinu klientidele laia ning mitmekülgse valiku oma kauba kättesaamiseks. Näiteks läbi mugava Smartpost pakiautomaadi nii Eestis kui ka Soomes. Kärsitute ning oma kaupa väga ootavate klientide lemmikuks on kindlasti SmartEXPRESS, mis toimetab ostud Sinu kliendile juba samal päeval. Samuti võimaldab  SmartKULLER paki saatmise kasvõi kodu ukseni ning Sinu Soomes olevad kliendid võivad paki kättesaamiseks valida enesele sobivaima Itella Postkontori Soomes. Ehk kõigile kõige mugavamalt!

Igale Sinu kliendile sobivaim ning väga mugav Sinule!


Smartpost Itella Eesti ja Soome

 • Antud moodul lubab Sinu klientidel valida  kauba kättesaamiseks sobivaima Smartpost Itella pakiautomaadi  kas Eestis või Soomes.

 

Itella SmartEXPRESS (Eesti sisene)

 • Rõõmustab aga kärsituid kliente, sest võimaldab neil oma ostud juba samal päeval kätte saada. Seda teisipäevast Reedeni, paljudest (50+) Eesti Smartpost pakiautomaatidest.


Itella SmartKULLER (Eesti sisene)

 • Võimaldab aga klientidel Sinu veebipoes osteldes kasutada paki kättesaamiseks ka Itella „SmartKULLER“ teenust, tänu millele on neil võimalik valida sobiv ajavahemik (kas 9:00-17:00 või 17:00-21:00)., mil kuulatada kulleri koputust kodu või kontori uksele.

 

 • Antud teenusega on võimalik ka väga suuremõõtmelisi kaupasid klientideni toimetada, sest  sisaldab erinevalt teistest Itella tarneviisidest ka kapisuurust XXL. (Lisaks XS, S, M, L ja XL kapisuurusele).


Itella Soome Postkontorid

 •  Võimaldab klientidel tarneviisiks valida Itella Soome postkontori ning määrata enesele sobivaim postkontor paki kättesaamiseks Soomes. Nii on võimalik saadetisi muretult postkontorisse läkitada ka pakiautomaadist.

 

 

Tark, lihtne ja mugav.

*Saadaolevate pakiautomaatide ning Postkontorite nimekiri uueneb automaatselt iga 24 tunni järel. Nii on ka uuemate korjepunktide saadavus Sinu klientidele alati tagatud.

*(UUS)! Kliendile kauba saatmise maksumus arvutatakse  kõikide Itella tarnemeetodite puhul kapisuurusepõhiselt ning valikus olevad  kapisuurused on S, M, L, XL ja nüüd ka klientidele veelgi soodsam XS kapisuurus. (SmartKULLERI puhul on saadaval ka veel eriti suur kapisuurus XXL.).

*Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.

*Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi.
 
*Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

*Antud moodul on välja töötatud olemaks usaldusväärne ning töökindel. Tõsisemate tõrgete esinemist tuleb ette äärmiselt harva. (Näitajaga 1:300 kohta. Kusjuures konkurentidel on see näitaja 1:5 kohta).
 

 Mooduli paigaldamine on imelihtne  ning on peale selle paigaldamist koheselt töövalmis, ega eelda lepingulisi suhteid Itellaga.
Rohkem informatsiooni antud teenuste kohta leiate siit: 

 

Smartpost Itella, 

Smartpost Itella Soome, 

Itella SmartEXPRESS,

Itella SmartKULLER,

Itella Postkontorid Soomes


 
* Käesolev moodul ei ole arendatud WooCommerce poolt. WooCommerce logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks WooComercega ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab WooCommerce versioone 3.x; 4.x; 5.x; 6.x; 7.x

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.