Praegu asute:

KKK

Pangalingid
Kas pangalingid tahavad pankadega lepingu sõlmimist?
Pangalingid eeldavad lepingu sõlmimist iga pangaga eraldi. Protsess on tasuline ja võtab aega mõnest tööpäevast kuni mõne nädalani sõltuvalt sellest kui pealekäiva iseloomuga olla.
Alustamiseks tuleks panga e-posti aadressile saata kiri, milles peab olema selgelt välja toodud firma nimi, firma registrikood, firma koduleht, kuhu pangalinki soovitakse, firma kodulehe ip aadress ja firma avalik võti.
Swedbank: pangalink@swedbank.ee
SEB: eservice@seb.ee
Danskebank: ariklient@danskebank.ee
Nordea pank: eesti@nordea.com
Krediidipank: ave.linde@krediidipank.ee
Sobivas formaadis kirja panga jaoks saate teha kasutades võtmepaari genereerimise utiliiti.
Sealt edasi võetakse Teiega eraldi ühendust, võibolla kästakse täita veel paar avaldust aga üldiselt siit edasi tuleb oodata ja maksta ühekordne liitumistasu:
Swedbank: 63,91€
SEB pank: 47,93€
Sampopank: 63,91€
Nordea pank: tasuta
Krediidipank: tasuta
Estcard: 47,93€
Kui soovite koguda krediitkaardimakseid läbi Estcardi, siis kontrollitakse rohkem firma tausta ja tema kodulehe sobivust. Pooliku kodulehega Estcardi lepingut Teile ei tehta, muude pankade puhul läheb libedalt.
Peale liitumistasude maksmist ja teenuste aktiveerimist on ainukeseks kuluks 1% tehingusummast (miinimum 0,13€, maksimum 3,20€). Kuutasu on ainult Estcardil 10€, muudel pangalinkidel seda pole. Lisaks on Estcardil ka vaja tasuda iga tehingu pealt ~3%. Tasu protsent lepitakse eraldi kokku.
Kas abistate mind lepingute sõlmimisel?
Meie eesmärgiks on teha pangalinkide moodulite paigaldus võimalikult lihtsaks. Selleks me pakume võtmepaari genereerimise utiliiti, skype kontakti, ühenduse võtmise vormi. Kui olete meie käest pangalingi mooduli ostnud, siis loomulikult anname omapoolse garantii, et asi ka töötaks.
Kui kaua kulub aega lepingute sõlmimiseks? milliste kulutustega pean arvestama?
Lepingute sõlmimiseks pankadega kulub mõni tööpäev kuni mõni nädal. Siiamaani on rekordkiiruseks olnud 3 tööpäeva nelja pangaga lepingute sõlmimiseks. Tüüpiliselt kulub poolteist nädalat.
Kulutusteks on liitumistasud pankadega, mille suurusjärguks on 1000 krooni iga panga kohta + moodulite ostukulud 300-400 krooni iga panga kohta.
Moodulite endi paigaldamine võtab vähem kui tunni ja neid saab paigaldada enne lepingu sõlmimist pangaga.
Kui kaua aega võtab moodulite paigaldus?
Moodulid tulevad allalaetava .zip arhiivi kujul, mis tuleb:
  • lahti pakkida
  • leida üles readme.txt
  • varuda enda veebilehekülje FTP andmed, admin paneeli andmed
  • kopeerida ja toimetada vastavalt readme.txt failis kirjutatule

Ehk et väga kiirelt tegutsedes on töö tehtud minutitega, esimesel korral mitte rohkem kui tund aega. Programmeerimisoskust vaja ei lähe.
SmartPOSTi moodulid
Mis on smartPOSTi moodul?
SmartPOSTi moodul annab Teie e-poe kliendile võimaluse saata kaup kliendile sobivasse pakiautomaati.
SmartPOSTi moodul tekitab kauba kohaletoimetamise valikute juures spetsiaalse rippmenüü kõikide Eestis hetkel aktiivsete pakiautomaatidega ning salvestab kliendi valiku ka tellimuse andmetesse. Mugav lahendus nii kliendi kui ka poe halduri seisukohalt.
Lisaks ei pea SmartPOSTi automaatide nimekirja käsitsi trükkima, sest nimekiri tuleb otse smartpost.ee kodulehelt.
Kas on lepinguid vaja
Smartposti mooduli kasutamiseks ei pea SmartPOSTiga lepingut sõlmima. Küll aga annab lepingu olemasolu soodsamad saatmise kulud võrreldes teistega. Lisaks annab lepingu olemasolu võimaluse saata pakki lunastamisega kohapeal. Kui Teil on Magento, siis pakume spetsiaalselt SmartPOSTi lunamakse moodulit, mis töötab koos tavalise SmartPOSTi mooduliga.
Üldised küsimused
Ma soovin oma mooduleid müüa siin keskkonnas, millega pean arvestama?
Kõigepealt moodul peab töötama. Tingimuseks on see, et mina pean saama mooduli paigaldamisega hakkama.
Moodul võiks olla piisavalt tuntud ja tema vastu võiks olla ka nõudlust. Kui poole aasta jooksul ühtegi müüki ei toimu, siis läheb moodul eemaldamisele.
Kui midagi müüte, siis peate pakkuma ka kasutajatuge. Hetkel on keskkond algusjärgus kuid kindlasti ma märgin iga toote juures ära, kas kasutajatugi tuleb minult või kolmandalt firmalt ja kui klientidelt peaks tulema kaebusi mooduli mittetöötamise, halva kasutajatoe suhtes vms. siis läheb moodul eemaldamisele.
Oleks hea, kui saaksite väljastada arveid. Teeb asjaajamise palju lihtsamaks. Kui olete eraisik ja soovite omatehtud mooduleid müüa, siis võtke ühendust ja proovime mingi lahenduse leida.
Mooduli brutomüügihinnast soovin endale saada 20%. Sama % olen nõus ära andma isikule, kes mulle toob kliendi, kui ta suudab ära tõestada, et tema selle kliendi tõi. Arvestada tuleks, et 20% on brutohind, mis sisaldab käibemaksu (eraisikul ka sotsiaalmaksu ja tulumaksu).
Pakkuda saab maksemoduleid, kohaletoimetamise mooduleid, erinevaid disaine jne.
Omalt poolt pakun keskkonda, alates hiljemalt 19. juulist ka pangalingiga tasumise võimalust. Lisaks kuulan inimeste soove ja arendan keskkonda paremaks.
See leht on puudulik ja ma oskaks üht-koma teist siin korrastada
Jah, tõepoolest teha on vaja palju ja üksinda on päris raske. Võta aga julgelt ühendust ja sobivuse korral annan võimaluse aidata.
Ilma tagasiside ja kriitikata keskkond paremaks ei lähe.
Soovin omale moodulit, mida siin nimekirjas ei ole
Soovi korral saab teha mooduleid tunnitöö alusel. Kui mitu inimest soovib saada sama asja, siis loomulikult tekib soovitu ka nimekirja. Kõik on võimalik kui ainult küsida.
Mis mooduleid on tulevikus oodata?
Loen üles oma poolikud projektid:
  • On Võimalik saada Magentole Soome makse ja tarnelahendusi. PayTrail, Itella, Klarna Kassalle jne....