Praegu asute:

SmartPOSTi moodul Magentole

Rohkem vaateid

  • Omniva Magento logo

Omniva paki andmete saatmise moodul Magentole

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

60,00 €

Omniva - on kiire ja äärmiselt mugav ning soodne viis saata kui ka saada pakke.


Käesolev moodul on ideaalne juhul kui Sul on juba nii palju Omniva tarneviisi kasutavaid kliente, et käsitsi nimede ja aadresside pakkidele kirjutamine on hirmus tüütuks ja ajakulukaks muutunud.

60,00 €
Pane ostukorvi

Säästa oma aega läbi automatiseeritud andmete saatmise otse Omniva serverisse

 

  • Justnimelt, antud moodul saadab klientide andmed automaatselt Omniva serverisse otsemaid kui tellimus on märgitud makstuks. (Antud moodul kehtid kõikide E-Abi Omniva moodulitele, Magento platvormil).

 

  • Seejärel võimaldab Sinul kui veebipoe administraatoril oma Omniva tarneviisi valinud klientide aadresaatidega sildid ehk pakikaardid lihtsalt välja trükkida ning mugavalt pakkidele kleepida. (Pakisilt või pakikaart saadetakse automaatselt Sinu e-maili peale koos tellimuse andmetega või saad selle välja trükkida otse tellimuse vaatest).

 

  • Võimalus määrata teenuskoode sõltuvalt Omniva teenusest ja ostukorvis olevatest toodetest.

 

  •  Väikeste arenduskuludega on võimalik muuta Itella serverisse saadetavaid andmeid Magento event kuularite abiga.

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 

 

 

TEADMISEKS! Antud moodul on üks osa „Kõik ühes“ Omniva teenuste paketist. Ostes käesoleva mooduli, saate kõik Omniva tarnemoodulid ühes kuid aktiveerida on võimalik vaid see, mille litsentsi eest on tasutud. Ehk ostes antud mooduli, saate oma veebipoe tarbeks kasutada "kõik ühes" Omniva teenuste paketist vaid peakirjas mainitud moodulit.
* Käesolev moodul ei ole arendatud Magento poolt. Magento logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab Magento versioone 1.5; 1.6; 1.7; 1.8; 1.9

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.