Praegu asute:

/

Rohkem vaateid

 • Post24 Estonia module for Wordpress Woocommerce
 • Omniva Estonia module for Wordpress Woocommerce
 • Kliendid saavad valida sobivaima tarneviisi
 • Kliendid saavad valida pakiautomaadi kuhu oma pakile järele tulla
 • Omniva pakk postkontorisse kapisuurustele hindade määramine
 • Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi.
 • Omniva pakiautomaadid juhul kui vaid Eesti pakiautomaatide teenus on aktiveeritud
 • Omniva kuller arvutusmetoodika baashind + kg hind.
 • Omniva pakiautomaatide seadistused Woocommerce halduspaneelis

Omniva (Post24, Eesti Post) "kõik ühes" moodul Wordpress Woocommercele

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

120,00 €
Pane ostukorvi

Omniva uus ning mugav „ Kõik ühes“ tarnemoodul, ehk kõigile midagi ning seda mugavalt!


Omniva on kiire ja äärmiselt mugav ning soodne viis saata kui ka saada pakke ning pakiautomaatide puhul koguni sõltumata kellaajast või nädalapäevast ja seda nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ning Kulleri või maksikirjaga saab pakke saata kõikjale, üle ilma.

Käesolev moodul ei sisalda andmete saatmise funktsioone. Kui soovite Omniva serverisse andmeid saata ning pakisilte trükkida, siis tuleb selleks eraldi andmete saatmise moodul osta.

Seepärast olemegi Sinu veebipoe tarbeks kokku kogunud kõik Omniva mugavad tarneteenused, et Sinu klientidel oleks mitmekülgne ning lai valik otsustamaks kas nad soovivad oma ostud noppida mugavast Omniva pakiautomaadist, postkontorist või hoopis see oodatud pakk nendeni toimetada kulleri või maksikirja vahendusel.

Oleme kõik need paindlikud võimalused pannud vaid ühte, väga lihtsalt paigaldatavasse moodulisse, et Sinul kui kaupmehel oleks lihtsam ning läbi selle oleksid rahulolevamad ka Sinu erinevate eelistuste ning elukohaga kliendid.

Antud moodul annab Sinu klientidele laia ning mitmekülgse valiku oma kauba kättesaamiseks. Näiteks läbi mugava, 24/7 h avatud Omniva pakiautomaadi ja seda kogu Baltikumi piires. Samuti saavad kliendid tänu antud tarnemoodulile oma pakile järele minna ka kodulähedasse postkontorisse või siis lasta see enesteni toimetada läbi väga mugava Omniva kullerteenuse või maksikirja näol ja seda ükskõik millisesse maailma otsa. Ehk kõigile kõige lihtsam, kättesaavam ning mugavam! Seega hea valik kaupmehele.

Igale Sinu kliendile sobivaim ning väga mugav Sinule!

 

Omniva pakiautomaadid (Post24, Eesti Post) (Eesti, Läti, Leedu)

 • Käesolev teenus võimaldab Sinu klientidel kasutada Omniva teenust ning valida neil kauba kättesaamiseks enesele sobivaim pakiautomaat kas Eestis, Lätis või Leedus.

 

 • Omniva pakiautomaadid asuvad kõige käidavamates kohtades üle kogu Eesti ning on mugavad ja suurepärase ligipääsetavusega. Mugavaks teeb pakiautomaadid asjaolu, et need on avatud 24 tundi ööpäevas, mis muudab pakkide saatmise ning kättesaamise äärmiselt paindlikuks kõigi jaoks. Hüppa kasvõi auto või jalgrattaga läbi ning nopi oma ihaldatud pakk kaenlasse.


Omniva (Post24) postkontorid (Eesti sisene)

 • Tänu Omniva Eesti Postkontorite teenusele saavad Sinu kaupasid tellida ka klientid kellel puudub ligipääs Omniva pakiautomaatidele ehk siis nad saavad kasutada Omniva „Postkontorist kätte“ teenust ning valida kauba kättesaamiseks enesele ka sobivaim postkontor Eestis.

 

 • Valikus olevad postkontorid kuvatakse kliendile rippmenüüs, mille andmed pärinevad otse Eesti Post lehelt.

 

Omniva (Post24) Kuller (Kogu maailm)

 • Antud teenus jällegi võimaldabki Sinu klientidel kasutada Omniva kuller- või maksikirja teenust ning määrata tarnele hind mis sõltub kliendi valitud sihtriigist ja kauba kaalust. Niiviisi saata oma pakk otse koju või tööle.

 

 • (UUS!) Tarnehinda on nüüd võimalik määrata iga riigi puhul eraldi, mis teeb erinevatesse riikidesse müügi veelgi hõlpsamaks.Lihtne ning mugav kasutada!

*Saadaolevate pakiautomaatide ning Postkontorite nimekiri uueneb automaatselt iga 24 tunni järel.  Nii on ka uuemate korjepunktide saadavus Sinu klientidele alati tagatud.


*(UUS!) Käesoleva mooduliga saab nüüd kaasa ka mitme kapisuuruse toe. Kliendid saavad pakiautomaati kaupa tellides valida kolme, erineva hinnatasemega kapisuuruse vahel S, M ja L. Lisaks pakiautomaatide erinevatele kapisuuruste arvutab ka Omniva (Post 24) Postkontorite teenus kliendile tarnehinna kapisuurusepõhiselt (S,M,L).


*Võimalus ka määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.

*Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi.
 
*Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

*Antud moodul on välja töötatud olemaks usaldusväärne ning töökindel. Tõsisemate tõrgete esinemist tuleb ette äärmiselt harva. (Näitajaga 1:300 kohta. Kusjuures konkurentidel on see näitaja 1:5 kohta).

 Mooduli paigaldamine on imelihtne  võttes aega vaid mõne minuti. Moodul ei eelda lepingulisi suhteid Omnivaga.
Rohkem informatsiooni antud teenuse kohta leiate siit: Omniva

 

 


* Käesolev moodul ei ole arendatud WooCommerce poolt. WooCommerce logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks WooComercega ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab WooCommerce versioone 3.x; 4.x; 5.x; 6.x; 7.x

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.