Praegu asute:

SmartPOSTi moodul Prestashopile

Rohkem vaateid

  • Smartpost Itella moodul Prestashopile
  • SmartPOSTi administreerimine versioonile 1.4

Smartpost Itella pakiautomaatide moodul PrestaShopile

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

30,00 €
Pane ostukorvi

Smartpost- moodsaim, mugavaim ja soodsaim viis pakkide saatmiseks ning kättesaamiseks.


Antud moodul võimaldabki Sinu klientidel kasutada Smartpost teenust ning valida kauba kättesaamiseks enesele sobivaima pakiautomaadi.

Mugavad võimalused Sinule kui ka klientidele!  • Pakiautomaatide ning postkontorite kuvamise võimalus kas ainult nimetuste või koos aadressi ning lahtiolekuaegadega  ehk nn. Täisandmetega.

 

  • Toetab erineva suurusega pakiautomaate, mis teeb klientidele ostu sooritamise veelgi mugavamaks. Suurused: XS, S, M, L, XL.

 

  • Tasuta kohaletoimetamise võimalus alates ettemääratud summast.

 

  • Tarne maksumuse arvutamine kas kogu tellimuse või iga eseme kohta eraldi.

 

  • Valikus olevad automaadid on kliendile nähtavad rippmenüüs, mille automaatselt iseuuenev sisu pärineb otse www.smartpost.ee leheküljelt. (Itella pakiautomaatide nimekiri uueneb automaatselt kui andmed üle salvestada. Ära muretse, õige nupp on kergesti leitav. Nii on ka uuemate korjepunktide saadavus Sinu klientidele alati tagatud).

 

  • Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine valitud kliendigruppididele.

 

  • Võimalus keelata klientidele valitud toodete puhul tarneviis Itella SmartPOSTIGA lisades tootekirjeldusse spetsiaalse eelvormindatud html kommentaari  nagu näiteks: <!-- no itellasmartpost --> siis Smartpost Itella pole kliendi jaoks saadaval.

 

  • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.Mooduli paigaldamine on imelihtne  võttes aega vaid mõne minuti. Moodul ei eelda lepingulisi suhteid Itellaga.Rohkem informatsiooni antud Itella teenuse kohta leiate siit: Smartpost
TÄHELEPANU: Tulenevalt Prestashopi koodidisainist näeb ostu sooritanud klient oma tellimust kinnitavas e-kirjas vaid seda, et valis oma paki kättesaamiseks Smartpost pakiautomaadi, kuid ta ei näe millise. Samas Sina kui PrestaShop keskkonna haldur, näed oma tellimuse andmetes kõike vajalikku, nii seda, millise tarneviisi klient oma kauba kättesaamiskes valis kui ka seda, millisest pakiautomaadist ta seda kätte saada soovib. (Jääb lootus, et ehk tulevikus parendatakse PrestaShop süsteemi nii, et ka kliendil on võimalik oma tellimust kinnitavas e-kirjas näha, millise Itella pakiautomaadi ta kauba kättesaamiseks valis. Hetkel on klientidele nende valitud pakiautomaatide näitamine võimalik vaid lisatasu eest kuid paraku kaasneb risk, et PrestaShopi uuendades võib antud süsteem lakata töötamast.)


*Käesolev moodul ei ole arendatud PrestaShop poolt. PrestaShop logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks PrestaShopiga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab PrestaShopi versioone 1.5; 1.6; 1.7

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Swedbanki pangalink PrestaShopile

Swedbanki pangalink PrestaShopile
30,00 €

Coop pank pangalink PrestaShopile

Coop pank pangalink PrestaShopile
30,00 €

SEB pangalink PrestaShopile

SEB pangalink PrestaShopile
30,00 €

Luminor (Nordea) panga link PrestaShopile

Luminor (Nordea) panga link PrestaShopile
30,00 €

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.