Tere tulemast E-Abi.ee koduleheküljele.


Käesoleval lehel saate soetada endale pangalinke, SmartPOSTi mooduleid ja palju muud maailma populaarseimatele sisuhaldustarkvaradele (näiteks Magento, Wordpress WooCommerce, PrestaShop ja OpenCart).

 

 

Saate oma lehele kergelt ja kiirelt lisada eelpoolnimetatud  funktsionaalsust ilma programmeerimisteenust tellimata.

Hinnad on avalikud ja soodsad, komplektide puhul lisasoodustused.

Erilahenduste puhul võtke julgelt ühendust.

Kaasa tuleb garantii ning tehniline tugi.


 

 

Itella (Smartpost, SmartEXPRESS, SmartKULLER) mood ...

ITELLA uus ning mugav „ Kõik ühes“ tarnemoodul, ehk kõigile midagi ja mugavalt!
Itella - moodsaim, mugavaim ja soodsaim pakkide saatmine ning kättesaamine.
Käesolev moodul ei sisalda andmete saatmise funktsioone. Kui soovite Itella serverisse andmeid saata ning pakisilte trükkida, siis tuleb selleks eraldi andmete saatmise moodul osta.
Seepärast olemegi Sinu veebipoe tarbeks kokku kogunud kõik Itella mugavad tarneteenused nagu Smartpost, SmartEXPRESS, SmartKULLER ning Smartpost Soome postkontorite teenuse. Pannud need kõik vaid ühte, väga lihtsalt paigaldatavasse moodulisse, et Sinul kui kaupmehel oleks lihtsam ning läbi selle oleksid rahulolevamad ka Sinu erinevate eelistuste ning elukohaga kliendid. Antud moodul annab Sinu klientidele laia ning mitmekülgse valiku oma kauba kättesaamiseks. Näiteks läbi mugava Smartpost pakiautomaadi nii Eestis kui ka Soomes. Kärsitute ning oma kaupa väga ootavate klientide lemmikuks on kindlasti SmartEXPRESS, mis toimetab ostud Sinu kliendile juba samal päeval. Samuti võimaldab  SmartKULLER paki saatmise kasvõi kodu ukseni ning Sinu Soomes olevad kliendid võivad paki kättesaamiseks valida enesele sobivaima Itella Postkontori Soomes. Ehk kõigile kõige mugavamalt!

Hind: 120,00 €


Soovin arvet >>>


Itella automaatne pakisiltide genereerija Wordpres ...

Itella - moodsaim, mugavaim ja soodsaim pakkide saatmine ja kättesaamine.Käesolev moodul on ideaalne juhul kui Sul on juba nii palju Itella tarneviisi kasutavaid kliente, et käsitsi nimede ja aadresside pakkidele kirjutamine on hirmus tüütuks ja ajakulukaks muutunud.

Hind: 60,00 €


Soovin arvet >>>


Omniva (Post24, Eesti Post) "kõik ühes" moodul W ...

Omniva uus ning mugav „ Kõik ühes“ tarnemoodul, ehk kõigile midagi ning seda mugavalt!
Omniva on kiire ja äärmiselt mugav ning soodne viis saata kui ka saada pakke ning pakiautomaatide puhul koguni sõltumata kellaajast või nädalapäevast ja seda nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ning Kulleri või maksikirjaga saab pakke saata kõikjale, üle ilma.
Käesolev moodul ei sisalda andmete saatmise funktsioone. Kui soovite Omniva serverisse andmeid saata ning pakisilte trükkida, siis tuleb selleks eraldi andmete saatmise moodul osta.Seepärast olemegi Sinu veebipoe tarbeks kokku kogunud kõik Omniva mugavad tarneteenused, et Sinu klientidel oleks mitmekülgne ning lai valik otsustamaks kas nad soovivad oma ostud noppida mugavast Omniva pakiautomaadist, postkontorist või hoopis see oodatud pakk nendeni toimetada kulleri või maksikirja vahendusel.Oleme kõik need paindlikud võimalused pannud vaid ühte, väga lihtsalt paigaldatavasse moodulisse, et Sinul kui kaupmehel oleks lihtsam ning läbi selle oleksid rahulolevamad ka Sinu erinevate eelistuste ning elukohaga kliendid. Antud moodul annab Sinu klientidele laia ning mitmekülgse valiku oma kauba kättesaamiseks. Näiteks läbi mugava, 24/7 h avatud Omniva pakiautomaadi ja seda kogu Baltikumi piires. Samuti saavad kliendid tänu antud tarnemoodulile oma pakile järele minna ka kodulähedasse postkontorisse või siis lasta see enesteni toimetada läbi väga mugava Omniva kullerteenuse või maksikirja näol ja seda ükskõik millisesse maailma otsa. Ehk kõigile kõige lihtsam, kättesaavam ning mugavam! Seega hea valik kaupmehele.

Hind: 120,00 €


Soovin arvet >>>


DPD Pickup ja kullerteenuse moodul WooCommercele

DPD kullerteenus ja pakivedu Eestis ning Euroopas.Tänu käesolevale moodulile saavad Sinu kliendid oma paki kättesaamiseks valida soodsa ning paindliku DPD pickup tarneviisi. Seda nii, Eestis, Lätis kui ka Leedus ning valida enesele sobivaima korje- ehk pickup punkti kuhu oma ihaldatud või vajalikule interneti ostule järele minna. Alates 2023-05-01 on käesoleva mooduliga võimalik DPD Pickup teenust kasutada ka muudes Euroopa Liidu riigides nagu näiteks Rootsi, Soome, Saksamaa, Poola, Austria, Hispaania, Portugal jne...Samuti saavad Sinu kliendid tänu antud moodulile valida ka DPD kullerteenuse, tänu millele on võimalik pakke mugavalt läkitada kõikjale nii Eestis, Lätis, Leedus ja koguni üle terve Euroopa. Seega on see suurepärane tarnemoodul jõudmaks paljude klientideni.
 

Hind: 120,00 €


Soovin arvet >>>


Magento 2 multifeed eksportija Hinnavaatlusesse ni ...


 
Koosta oma toodetest, vaid mõne hetkega, mõnusalt kompaktne EXCEL`i, CSV või XML fail. 


Või/ja lae oma suur hulk veebipoe tooteid, kõigest paari klikiga, kas Hinnavaatlusesse, eBay, Amazon või mujale müügikeskkonda!

Hind: 310,00 €


Soovin arvet >>>