Tere tulemast E-Abi.ee koduleheküljele.


Käesoleval lehel saate soetada endale pangalinke, SmartPOSTi mooduleid ja palju muud maailma populaarseimatele sisuhaldustarkvaradele (näiteks Magento, Wordpress WooCommerce, PrestaShop ja OpenCart).

 

 

Saate oma lehele kergelt ja kiirelt lisada eelpoolnimetatud  funktsionaalsust ilma programmeerimisteenust tellimata.

Hinnad on avalikud ja soodsad, komplektide puhul lisasoodustused.

Erilahenduste puhul võtke julgelt ühendust.

Kaasa tuleb garantii ning tehniline tugi.


 

 

Tulen ise poodi järele tarnemoodul PrestaShopile ...

Luba kliendil tulla tellimusele järgi Teie kauplusesse
Las klient tuleb oma pakile ise poodi järele ning hoiab kokku saatekulult või siis kasuta seda moodulit siis kui oled otsinud lahendust kuidas kuvada oma kliendile rippmenüü erinevate väljastuspunktidega nagu näiteks DPD pakiautomaat vms.Tänu käesolevale moodulile saab klient valida kauba kättesaamiseks ise järele tulemise. Sobib ideaalselt näiteks juhul kui Teil on mitu erinevat kohta/poodi, et klient saaks valida enesele kõige kodu lähedasema poe kust oma ihaldatud interneti ost kätte saada. 

Hind: 29,00 €


Soovin arvet >>>


DPD Pickup – Pakivedu.ee moodul Magentole

DPD kullerteenus ja pakivedu Eestis ning Euroopas.
Tänu käesolevale moodulile saavad Sinu kliendid oma paki kättesaamiseks valida soodsa ning paindliku DPD pickup tarneviisi. Seda nii, Eestis, Lätis kui ka Leedus ning valida enesele sobivaima korjepunkti ehk pickup punkti kuhu oma ihaldatud või vajalikule interneti ostule järele minna.Samuti saavad Sinu kliendid tänu antud moodulile valida ka DPD kullerteenuse, tänu millele on võimalik pakke mugavalt läkitada kõikjale nii Eestis, Lätis, Leedus ja koguni üle terve  Euroopa. Seega on see suurepärane tarnemoodul jõudmaks paljude klientideni.

Hind: 0,00 €


Soovin arvet >>>


DPD Pickup – Pakivedu.ee moodul PrestaShopile

DPD kullerteenus ja pakivedu Eestis ning Euroopas.Tänu käesolevale moodulile saavad Sinu kliendid oma paki kättesaamiseks valida soodsa ning paindliku DPD pickup tarneviisi. Seda nii, Eestis, Lätis kui ka Leedus ning valida enesele sobivaima korjepunkti ehk pickup punkti kuhu oma ihaldatud või vajalikule interneti ostule järele minna.Samuti saavad Sinu kliendid tänu antud moodulile valida ka DPD kullerteenuse, tänu millele on võimalik pakke mugavalt läkitada kõikjale nii Eestis, Lätis, Leedus ja koguni üle terve Euroopa. Seega on see suurepärane tarnemoodul jõudmaks paljude klientideni.

Hind: 0,00 €


Soovin arvet >>>


Maksekeskus.ee moodul Magentole (Billing API)

Milleks osta meilt?


Teeninduse kiirus – Pangalink jõuab Teieni vähem kui ööpäevaga ning paigaldamine võtab aega kõigest alla tunni.


Hind - Meie hinnad on avalikud ja madalamad kui konkurentidel, ei mingeid tüütuid hinnapäringuid ja ootamist. Mida näete, seda ka saate.


Lihtsus - Mooduli paigaldus lepingu olemasolul kõigest mõne minutiga.


Rahuolevad kliendid – Teie elu on muretum, sest Aktsiamaailm OÜ moodulid tulevad garantii ning tehnilise toega. Mis tähendab, et tõrgete esinemisel on abi meiepoolne.

 

Hind: 99,00 €


Soovin arvet >>>


Itella SmartPOST Eesti pakiautomaatide moodul Open ...

SmartPOST- moodsaim, mugavaim ja soodsaim viis pakkide saatmiseks ning kättesaamiseks.

Antud moodul võimaldabki Sinu klientidel kasutada SmartPOST teenust ning valida kauba kättesaamiseks enesele sobivaima pakiautomaadi.

Hind: 29,00 €


Soovin arvet >>>