Praegu asute:

Rohkem vaateid

  • Acme ACC logo
  • andmin
  • admin
  • admin
  • admin
  • admin
  • admin

Acme Acc (2017 API) XML Import moodul Magentole

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

366,00 €
Pane ostukorvi

Impordi kõik soovitud Acme tooted mugavalt ning tõrgeteta oma veebipoodi!

 

Arvutimaailmas, nagu teada on, liigub aeg kibekiiresti ja süsteemid vananevad, jäävad jalgu ajale ning just nõnda on juhtunud ka nüüd. Anname Sulle piisava varuga teada, et seoses vana Acme API toe aegumisega muutub aasta lõpus kasutuskõlbmatuks ka Sinu vana Acme Acc XML moodul.


Õnneks oleme sellele uudisele juba ennetavalt reageerinud ning piisava ajavaru ja  hoolega valmis pusinud uue Acme API toega Acme Acc XML importmooduli, mis ka peale 2018 aasta lõppu Sind hätta ei jäta. Selle, siinsamas!   

 

Ole arukas ja ära jäta uue mooduli soetamist viimasele mitutile. Nõnda saad kasutada Acme ACC importmooduli väärtuslikku abi ka peale käeoleva aasta lõppu. Varjane asjade korraldamine hoiab Sinu tööd ja tegemised sujuvad ning kaose vabad.

Antud moodul võimaldab Sul vaid paari seadistusega paigaldada oma veebipoodi kõik soovitud Acme tooted, et neid siis Acme vahendusel edasi müüa. Juhul kui kõiki võõrlao tooteid edasi müüa ei soovi, saad Sinu jaoks sobivad kategooriad ise välja valida, linnukestega ära märkida ning siis vaid nupulevajutusega, oma veebipoodi importida. Mooduli seadistamine ise, on lihtne, olles võimeline töötama kasvõi praktiliselt seadistamata e-poes. Ligi 6000 võõrlao tootet imporditakse Sinu veebipoodi vaid mõne tunniga. Vähemate toodete import võtab aega loomulikult vähem.Lisaks eelnevale, on see moodul väga tänuväärne ja närvirakke säästev, kuna Sul ei ole tarvis ei andmesisestajat ega ise hulluks minna, tundide ning päevade kaupa tüütult tooteid oma e-poodi sisestades, sest kõik soovitud tooted kantakse, vaid nupulevajutusega, Sinu Magento e-poodi automaatselt, süsteemi poolt. Boonusena hoitakse silm peal ka kõikide toodete laoseisul, olgu neid või tuhandeid. Seega on Sinu klientidel kui ka Sul enesel, alati selge pilt kui palju mõnda toodet veel  saadaval on.

 


Isegi sellised ebameeldivad ning aeganõudvad toimingud nagu kategooriate- ning atribuutide sidumine, millest e-poodi seadistades paratamatult mööda hiilida pole lihtsalt võimalik, on nüüd tänu käesolevale moodulile Sinu jaoks väga palju lihtsamad. Pakkudes märkimisväärset aja kokkuhoidu ning suurepäraselt töötavat veebipoodi palju kergema vaevaga. Tõesti vaid linnukestega õigete kohtade äramärkimine ja kõik kategooriad ning atribuudid on paigas.
Seega teeb käesolev moodul  Sinu jaoks ära märkimisväärse hulga tüütut tööd:

 


•    Impordib kõik soovitud tooted otse Acme Acc hulgilaost Sinu veebipoodi.


•    Vaid nupulevajutusega uuendab, kõigest paari minutiga kõikide toodete laoseisu kui ka hindasid.


•    Samuti saad kasutada Acme Acc hulgilao kategooriapuud oma veebipoes. Ehk teisisõnu Sinu e-poodi tehakse Acme Acc hulgilao kategooriapuust koopia ning kõik Sinu tooted saavad jaotatud samade kategooriate nimetuste alla nagu need on Acme Acc hulgilaos. (Soovid oma kategooriapuu hoopis ise luua? Vajuta siia).


•    Toodete kirjelduste üksikasjad ja omadused ehk nö. atribuudid,  nagu näiteks kõvaketta "suurus", televiisori "diagonaal" või  särgi suurus jms., lisatakse vabatekstina toote pikka kirjeldusse. (Soovid võimalust toote tunnuseid ja atribuudikomplektke ise seadistada? Vajuta siia).


    Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 

 
*Antud moodul pakub toodete impordiks vaid standardversiooni. Kui vajate erilaehendust, võtke julgelt ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse!

 

 

 

OH HÄDA!


*Hulgilao kategooriapuu ei klapi Sinu veebipoega?
Seljuhul aitab Sind see e-abi toode: DETAILNE KATEGOORIAMÄÄRAJA

 


OH HÄDA!


*Sulle ei sobi see kuidas kõik need, tooteid iseloomustavad omadused ehk atribuudid hoomamatult ning segaselt toote kirjelduses on? Sooviksid hoopis ise, omaltpoolt tooteomadusi lisada, et kireldused klientidele kergesti hoomatavad ning piisavat informatiivsed oleksid?
Siis aitab Sind:  ATRIBUUTIDE  JA ATRIBUUDIKOMPLEKTIDE MÄÄRAJA

 

 Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Knoraki AB poolt.

Lisainformatsioon

Tootja Knoraki AB
Tootegrupp XML-Import
Toetab Magento versioone 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Also XML Import moodul Magentole

Also XML Import moodul Magentole
120,78 €

F9 Distribution Baltic XML Import moodul Magentole

F9 Distribution Baltic XML Import moodul Magentole
120,78 €

Asbis XML Import moodul Magentole

Asbis XML Import moodul Magentole
120,78 €

F9 Distribution Soome (Rajapinta) XML Import moodul Magentole

F9 Distribution Soome (Rajapinta) XML Import moodul Magentole
120,78 €

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.