Praegu asute:

Omniva for Magento

Rohkem vaateid

  • Omniva module for Matkahuolto pick-up points
  • Matkahuolto pick-up points

Omniva (Eesti Post) pakk Matkahuolto väljastuspunkti Soome moodul Magentole

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

30,00 €
Pane ostukorvi

Omniva uue mooduliga Soome klientideni!Omniva on kiire, kõikjale jõudev ja äärmiselt paidlik ning soodne viis saata kui ka saada pakke!


Tänu käesolevale Omniva moodulile saavad Sinu Soome kliendid valida oma ihaldatud paki kättesaamiseks just neile sobivaima Matkahuolto pakiautomaadi Soomes.

 

Omnivaga Matkanhuolto pakiautomaati

 


Seejuures, et pakid Soome, Matkanhuolto automaati saada, tuleb Sinul aga asju ajada hoopis Omnivaga.


Selleks tuleb Sul viia kõik need Matkahuolto automaatidesse jõudma pidavad pakid Omniva postkontorisse või veel mugavamalt asja ajades, las Omniva kuller tuleb ja korjab klientideni jõudma pidavad pakid ise, Sinu ettevõttest peale ning toimetab turvaliselt Soome,  kliendtide poolt valitud Matkahuolto automaatidesse. Kust Sinu Soome kliendid need mugavalt oma kodu lähedasest korjepunktist üles saavad noppida.


Mugav ja lihtne kasutada nii Sinule kui ka klientidele, sest:Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi. Näiteks:

 


•    Saab kaasa mitme kapi suuruse toe. (Hinna arvutamine käib  kaalupõhiselt, baashind + lisahind iga kg kohta).•    Maksumuse arvutamine on võimalik kas kogu tellimuse või iga eseme kohta eraldi.


 
 
•    Tasuta kohaletoimetamise võimalus alates ettemääratud summast.
•    Soetades juurde veel ka Omniva väikepaki andmete saatmise mooduli Magentole, või on see Sul juba olemas, saad pakiandmedki mõnusasti  Omniva serverisse läkitada, kust Omniva need ise Soome edasi toimetab.  (Selle mooduliga sobiva väikepaki andmete saatmise mooduli, Magentole leiate siit).•    Pealegi on kõik need ja veel teisedki vajalikud seadistuse hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 

 

Mooduli paigaldamine on imelihtne  võttes aega vaid mõne minuti. Moodul ei eelda lepingulisi suhteid Omnivaga.

 Rohkem informatsiooni antud teenuse kohta leiate siit: Omniva ja siit: Matkahuolto
TEADMISEKS! Antud moodul on üks osa „Kõik ühes“ Omniva teenuste paketist. Ostes käesoleva mooduli, saate kõik Omniva tarnemoodulid ühes kuid aktiveerida on võimalik vaid see, mille litsentsi eest on tasutud. Ehk ostes käesoleva mooduli, saate oma veebipoe tarbeks kasutada "kõik ühes" Omniva teenuste paketist vaid pealkirjas mainitud moodulit.


* Käesolev moodul ei ole arendatud Magento poolt. Magento logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab Magento versioone 1.5; 1.6; 1.7; 1.8; 1.9

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.