Praegu asute:

Rohkem vaateid

Detailne Atribuudi ning Atribuudikomplektide määraja Eabi XML Import moodulitele

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

120,78 €
Pane ostukorvi

Eeldab vähemalt ühe laomooduli olemasolu.  (Näteks Acme Acc, ALSO, ELKO vms.....).

 


Tootekirjeldused korda!Said just kõik soovitud hulgilaotooted oma veebipoodi imporditud, kuid Sa pole rahul sellega, kuidas toodete omadused niiviisi hoomamatult  pikas ja lohisevas toote kirjelduses  ilmuvad,  sest Sinu arvates näeb see lihtsalt hirmus välja ning seesugune toodete kirjeldamise viis ei sobi mitte kuidagi Sinu veebipoodi  ja arvad, et jääb segaseks ka klientidele. Sooviksid kõike muuta oma e-poe jaoks sobilikumaks?

Siis käesolev moodul ongi mõeldud just selleks, et kõik saaks nii nagu tarvis. See detailseks atribuutide ning atribuudikomplektide sättimiseks mõeldud moodul võimaldabki Sul vajalikke toodete omadusi kirjeldustesse paigutada, ilusasti struktureeritult, arusaadavalt ja informatiivselt. Vajadusel saad ka toodete infot ehk atribuute, kas juurde lisada või ebaolulised hoopis eemaldada.  Samuti saad seadistada ka atribuudikomplekte. Ehk siis ise valid, millised võõrlao kategooriad (koos selle alla kuuluvate toodetega), millise Sinu e-poe atribuudikomplekti alla kuuluma hakkavad. Kõik need kategooriad, mis on jäänud kaardistamata, lähevad vaikimisi määratud atribuudikomplekti alla. Vajadusel saad atribuudikomplekte ka ümber nimetada ning ka juurde luua. Nii saadki omale kenasti struktureeritud veebipoe, ilusate ja arusaadavate tootekirjeldustega.

 


Seadista oma veebipood klientidele arusaadavaks ning kergesti hoomatavaks!  • Käesolev moodul võimaldab Sul täpsustada  oma veebipoe toodete infot ehk nö. Tooteatribuute. Näiteks kui Sinu e-poes on kõvakettal "capacity" atribuut ning hulgiladu pakub  selleks atribuudiks hoopis "disk_size", siis saad määrata, et "disk_size" olgu vastavuses Sinu e-poe "capacity" atribuudiga. (Toetatud atribuudi liigid on text, textarea, select ja multiselect).

 

  • Samuti saad oma veebipoes ka tootekirjeldusi kenasti arusaadvaks struktureerida ning ka tootekirjelduste üksikasju, ehk nö. Atribuute juurde lisada. Selliseid, millest hulgilao tootekirjeldustes juttugi pole. (Näiteks Sinu jaoks on toote juures oluline info ka värvus või kaal). Nii jõuab Sinu klientideni täpne ning lihstasti mõistetav tooteinfo, mis kindlasti on abiks valiku tegemisel. Samuti ennetad sellega klientide poolset küsimuste laviini, sest saad luua  võimalikult informatiivseid kirjeldusi, mis on selgesti mõistetavad, põhjalikud  ning ülevaatlikud.

 

  • Seadistada  atribuudikomplekte. Mis võimaldab Sul linnukestega ära märkida toodetekategooriad, mida soovid siduda teatud atribuudikomlektiga. (Näiteks „arvutid“, „kodumasinad“, soovid siduda atribuudikomplekiga „tehnika“). Loomulikult saad atribuudikomplekte ka ümber nimetada ning vajadusel ka uusi komplekte luua.

 

  •  Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis.

 


 

 


Käesolev moodul ei ole arendatud Magento Inc. poolt. Magento logo kasutamine tähendab seda, et moodul on mõeldud kasutamiseks Magentoga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp XML-Import

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Detailne kategooriate Määraja Eabi XML Import Moodulitele

Detailne kategooriate Määraja Eabi XML Import Moodulitele
120,78 €

Detailne Kasumi Marginaali Määraja Eabi XML Import moodulitele

Detailne Kasumi Marginaali Määraja Eabi XML Import moodulitele
242,78 €
   

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.