Praegu asute:

Omniva Moodul PrestaShopile

Rohkem vaateid

 • Omniva Moodul Prestashopile
 • Postkontorite mooduli seadistus
 • Klient näeb valikut nii....
 • Omniva Moodul PrestaShopile

Omniva (Post24) postkontorite moodul PrestaShopile

Saada sõbrale

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: laos.

30,00 €
Pane ostukorvi

Soovid müüa oma kaupa põhiliselt Eestis?Siis tänu Omniva Eesti Postkontorite moodulile saaksid Sinu kaupasid tellida ka need kellel puudub ligipääs Omniva pakiautomaatidele, sest Omniva on kiire ja äärmiselt mugav ning soodne viis saata kui ka saada pakke.

Antud moodul võimaldabki Sinu klientidel kasutada Omniva „Postkontorist kätte“ teenust ning valida kauba kättesaamiseks enesele ka sobivaim postkontor.

Mugav nii Sulle kui ka Sinu klientidele!

 

 

 • Postkontorite teenus arvutab kliendile tarnehinna kapisuurusepõhiselt. Valikus on 3 erinevat suurust: S, M, L. Seetõttu on mooduliga kaasa ka mitme kapisuuruse tugi.

 

 • Postkontoriste nimekiri on klientidele nähtav rippmenüüs, mille automaatselt iseuuenev sisu pärineb otse www.omniva.ee leheküljelt. Omniva postkontorite nimekiri uueneb automaatselt kui andmed üle salvestada. (Ära muretse, õige nupp on kergesti leitav. Nii on ka uuemate korjepunktide saadavus Sinu klientidele alati tagatud).

 

 • Postkontoreid saab kuvada kas ainult nimetuste või koos aadressi ning lahtiolekuaegadega ehk nn. täisandmetega.

 

 • Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.

 

 • Võimalus määrata tasuta kohaletoimetamine valitud kliendigruppididele.

 

 • Maksumuse arvutamine kas kogu tellimuse või iga eseme kohta eraldi. Viimasel juhul on võimalik määrata iga tasulise tellitava eseme kohta seadistatav arv tasuta tarnega tellitavaid esemeid.

 

 • Võimalus keelata klientidele valitud toodete puhul tarneviis Omnivaga, lisades tootekirjeldusse spetsiaalse eelvormindatud html kommentaari  nagu näiteks: <!-- no omniva --> siis Omniva postkontorite teenu pole kliendi jaoks saadaval.

 

 • Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.

 


 
Moodul on peale selle paigaldamist koheselt töövalmis ning lepingulised suhted Omnivaga pole vajalikud.
Rohkem informatsiooni antud teenuse kohta leiate siit: Omniva

 

 


TÄHELEPANU: Tulenevalt Prestashopi koodidisainist näeb ostu sooritanud klient oma tellimust kinnitavas e-kirjas vaid seda, et valis oma paki kättesaamiseks Omniva (Post24) postkontori, kuid ta ei näe millise. (Õnneks on kliendi valitud postkontor kenasti nähtav arvega saadud PDF failis või kui ta ise tellimuse andmeid vaatab). Samas Sina kui PrestaShop keskkonna haldur, näed oma tellimuse andmetes kõike vajalikku, nii seda, millise tarneviisi klient oma kauba kättesaamiskes valis kui ka seda, millisest postkontorist ta seda kätte saada soovib. (Jääb lootus, et ehk tulevikus parendatakse PrestaShop süsteemi nii, et ka kliendil on võimalik oma tellimust kinnitavas e-kirjas näha, millise Omniva postkontori ta kauba kättesaamiseks valis. Hetkel on klientidele nende valitud postkontorite näitamine võimalik vaid lisatasu eest kuid paraku kaasneb risk, et PrestaShopi uuendades võib antud süsteem lakata töötamast).


*Käesolev moodul ei ole arendatud PrestaShop poolt. PrestaShop logo kasutamine tähendab, et moodul on mõeldud kasutamiseks PrestaShopiga ning on arendatud Aktsiamaailm OÜ poolt.

Lisainformatsioon

Tootja OÜ Aktsiamaailm
Tootegrupp Kohaletoimetamise moodulid
Toetab PrestaShopi versioone 1.5; 1.6; 1.7

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Swedbanki pangalink PrestaShopile

Swedbanki pangalink PrestaShopile
30,00 €

Coop pank pangalink PrestaShopile

Coop pank pangalink PrestaShopile
30,00 €

SEB pangalink PrestaShopile

SEB pangalink PrestaShopile
30,00 €

Smartpost Itella pakiautomaatide moodul PrestaShopile

Smartpost Itella pakiautomaatide moodul PrestaShopile
30,00 €

Toote märksõnad

Lisa oma märksõnu
Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.