Alates neljapäevast on siin e-poes saadaval pangalingi moodulid WP e-Commerce platvormile. Kuna tegemist on uue tootega, mõtlesin et paneks alates 19. juulist üles kolmese komplekti pangalinke osta.ee esilehele müüki 1 kroonise alghinnaga. Oksjon ise asub siin: http://www.osta.ee/13904346

Panin oksjonile WP e-Commerce pangalingi moodulid müüki, tähtajaks kolm päeva. ja panin ka viite oma lehele juhuks kui peaks kliendil tekkima küsimusi seoses pangalinkide protsessiga või tellimuste liitumistasudega.

Esimese päeva lõpul eemaldati viited kuulutusest ja tänaseks on kogu oksjon tühistatud ilma ette teatamata. Viidete eemaldamise kohta öeldi, et viide kodulehele ja kontaktandmete avaldamine ja müügiks õhutamine. Samas teisel minu lisatud oksjonil on viide kenasti olemas ja midagi ei tehta. Sama toode on seal (http://www.liiviarts.com) lehel koguni müügil. Tegemist on minu enda lisatud kuulutusega samal päeval samasse kohta: http://www.osta.ee/13890299

Kõik päris nii halb ei olegi ja kohe varsti varsti hakkan postitama artikleid reklaami efektiivsusest. Postitan välja google analytics info, mida annab http://www.osta.ee esilehel hoidmine ja http://foorum.hinnavaatlus.ee/ foorumite topis kuulutuse hoidmine ja kas nad on oma raha väärt.

Vastavalt sellele, kuidas mulle raha sisse tuleb läbi tellimuste hakkan välja panema statistikat, kuidas iga reklaam mõju avaldas.